Hizmet verdiğimiz firmaların distribütör, bayi, acente gibi son tüketici olmayan hedef kitlesine yönelik ürettiğimiz sadakat programlarıdır.

Son kullanıcınıza dokunan kanalınızla ( servis, satış vb.) sağlam, güçlü ve tutkulu bir bağlantı kurmanız hedeflerinizi gerçekleştirmek için önemli bir adımdır. Kanalın son kullanıcınız ile aranızda marka elçisi olmasını sağlamak ve müşteri tercihlerini değiştirmekte aktif rol almaları için B2B Kanal Sadakat Programları oluşturuyoruz. B2B Kanal Sadakat Programı ile kanalınıza özgün bir program sunarak güven, motivasyon ve sadakat üzerine yeni bir bağ kurmanıza destek oluyoruz. Bunun sonucunda müşteri memnuniyetine, gelire ve karlılığa direk etki eden yapıyı daha güçlü hale getiriyoruz.

Satış ağınızdaki, satış noktalarından distribütörlerinize, toptan satış noktalarına kadar tüm firmalarla güvene dayalı, bağlı ve sürdürülebilir bir iş ortaklığı için gereken çalışma sistemini kuruyor ve sizin için işletiyoruz. Markaların ana toptancılarına, ana toptancıların da ara toptancılara uyguladığı bu sistem ilgili markanın ürünlerinin daha fazla satılmasını ve tercih edilmesini sağlamaktadır.