Birçoğumuzun neredeyse bir an olsun yanından bile ayırmadığı mobil cihazların artık günlük yaşantımızın bir vazgeçilmezi olduğu tartışmasız bir gerçek. Kullanıcılar, işten eğlenceye, sosyal medyadan internet bankacılığına bütün ihtiyaçlarını mobil cihazlar ile rahatlıkla giderir bir hale geldi. Bütün bu avantajlarının yanında mobil cihazların bu kadar sık ve devamlı kullanımı kazaları da beraberinde getiriyor.

Şirket içerisinde kullanılan Akıllı Telefon & Tablet ürünleri için sunduğumuz bu çözüm firmaları oldukça rahatlatmaktadır. Örneğin onay süreçlerinden kaynaklı anlık ödeme çıkaramayan firmalar için teknik servislere ödeme çıkartmak sorun haline gelmektedir. Teknik servisler ise ödeme gelmeden onarım sağlamamakta ve herhangi bir aksiyon alınmaz ise birkaç gün sonra arızalı cihazı geri göndermektedir. Öte yandan sıkça rastlanan bununla birlikte maliyetli olan arızalar arasında ekran kırılmaları ve ana karta sıvı temasları yer almaktadır.

Kasko paketlerini tamamen sizin istediğiniz doğrultuda ve hassas olarak gördüğünüz konuları içine alan özel paketler halinde sizlere sunabiliriz. Bunun haricinde standart paketler olarak 1 yıl 2 onarımlı ya da 2 yıl 4 onarımlı paketlerimiz mevcuttur. Kısaca 1 sene içerisinde 2 kere ekran kırılması ya da 2 senede 4 kere ekran kırılmasını kasko dahilinde ücretsiz yaptırabileceksiniz. Bu onarımların reeldeki maliyeti kasko maliyetinden çok daha fazladır. Böylelikle bütçe yönetimi konusunda da artı bir avantaja sahip olacaksınız.