Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranları

deka-kurumsal-Toplantı-Odası-Sistemleri-scaled-726x300

Toplantı Odası Bilgilendirme Ekranları ile şirket toplantılarında zaman planlama karmaşası ortadan kalkmaktadır. Toplantı Bilgilendirme Ekranları kablosuz ya da network aracılığıyla tüm kullanıcıların uzaktan zaman planlaması yapmasını sağlamaktadır. Ayrıca toplantı saatleri haricinde hazırlanan içerikleri (şirket sunumları, ürün görselleri, tanıtım videoları, vb.) ekranlarda gösterebilirsiniz.

Toplantı odası bilgilendirme sistemi kontrol yazılımımız web tabanlı, uzaktan yönetime uygundur. Sistem kurulumu ile birlikte, yönetim yazılımımız uygulaması kapsamında firmalara özel toplantı odası ekranları yazılım görünümü şablon tasarımı yapılmaktadır.

Toplantı Odası Yönetim Yazılımı Özellikleri

–      Toplantı Konusu, Saati, Konuşmacı Bilgileri Gösterme

–      Günlük, Haftalık Toplantı Odası Zaman Planlaması

–      Outlook Mail Entegrasyonu

–      Özel Firma Şablon Ekran Tasarımı

–      Toplantı Odaları Bilgilendirme Ekranlarının Uzaktan Tek Bilgisayardan Kontrolü

Samsung Flip

Hoş görünmeyen kağıt sunumlara, dağınık beyaz tahtalara ve kokulu kalemlere elveda diyebilirsiniz. Günümüzün hızlı ve dijital merkezli iş akışını büyük ölçüde artıran özelliklere sahip olan Samsung Flip, ekiplerin toplantıları inanılmaz bir kolaylıkla yapabilmeleri ve yeniden düzenlemelerine olanak sağlamaktadır. Daha fazla işbirliğine öncülük eder, sunum yeteneklerini geliştirir. Her türlü toplantı, eğitim veya grup beyin fırtınası için idealdir. Kağıt ve işaretlerin ötesine geçip Samsung Flip ile daha ileri gidebilirsiniz.

  • Toplantıları ve beyin fırtınasını daha üretken hale getirmek için doğal, kağıt benzeri bir yazma deneyimine sahip 55 ”4K UHD dijital sunum tahtası
  • Fikirlerinizi sunmak için sezgisel ve kullanımı kolay, kaydetme ve paylaşma
  • Taşınabilir, tekerlek tabanlı stand ve anında açma, istediğiniz zaman istediğiniz yerde bir toplantı başlatmanıza olanak tanır
  • Notları anında özetleyin ve paylaşın

Daha İyi Toplantılar Yapın, Daha İyi Sonuçlara Sahip Olun

Samsung Flip, ileri görüşlü şirketlerin toplantı yapma yoludur. Samsung Flip ile toplantıları ve bu toplantılarda yapılan beyin fırtınasını daha verimli hale getirerek fikirleri etkili bir şekilde yakalayabilir ve paylaşabilirsiniz. Dijital notları kolayca oluşturabilir, kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Kağıt Flipchart’ları ve Beyaz Tahtaları Geçmişte Bırakın

Başa çıkmak için zorluk yaratan kağıtlar yok. Dağınık, gıcırtılı belirteçler yok. Sayfalar arasında zahmetsizce kaydırma yapabilirsiniz. Sayfayı silmek için parmağınızı ya da avcunuzun içini kullanmak yeterlidir. Her zaman fikirlerle doldurmaya hazır, yeni ve temiz bir sayfanız olacak.

Doğal, Kolay Bir Yazma Deneyimi

Samsung Flip, olağanüstü derecede doğal, kağıt benzeri bir yazma deneyimi sunar. Çok yönlü bir dijital formatta pürüzsüz, hızlı, tanıdık geleneksel yazı hissinin tadını çıkarın. Çeşitli renk, stil ve genişlikte yazabilir, çizebilirsiniz.

Aynı Anda Dört Kişi Yazabilir

Fikirler çabuk geldiğinde hepsini yakalayabilirsiniz. Samsung Flip, dört farklı yazı girişini aynı anda kolayca işleyebilir.

Paylaşım İçeriğini Hızlı ve Kolayca İçe Aktar

Samsung Flip, NFC, ekran yansıtma ya da HDMI üzerinden görüntü, video ve diğer içerikleri içe aktarmanıza, ardından bunları doğrudan ekranında paylaşmanıza olanak tanır. Daha sonra içeriğinizi kolayca büyütebilir ve not ekleyebilirsiniz, daha sonra bu sayfayı kolayca kaydedebilirsiniz.

Yatay ve Dikey Kolay Kullanım

Genel olarak toplantılarda en iyi olarak dikey içerikler sunulmaktadır. Fakat bazı durumlarda sunum yapan ve not ekleyen çalışan sayısı artabilir. Bu noktada içeriği Samsung Flip’i çevirerek kolay bir şekilde yatay hale getirebilirsiniz.

Esnek ve Taşınabilir Kurulum Seçenekleri

Samsung Flip, tekerlekli zemin standıyla ofis içinde kolayca hareket eder veya döner bir montajla duvara monte edilebilir. Her iki seçenek de yatay ve dikey yönlendirme arasında kolay dönmeye izin verir. Tekerlekli yapısıyla kolayca taşınır ve her toplantı salonuna birer ekran alma maliyetinden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Toplantı Notlarını Anında Paylaşın

Samsung Flip, notları kaydetmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır. Artık kağıt sayfaların ve beyaz tahtaların resimlerini çekmeye ya da tüm notları doğru şekilde birleştirmek için bir kişiyi görevlendirmeye gerek yok. Samsung Flip, toplantınızı güvenli bir şekilde saklar, ardından tüm notları e-posta, ağ, flaş bellek, hatta isterseniz çıktılar aracılığıyla paylaşmanıza olanak tanır.

4K UHD, Net, Büyüleyici Görüntüler Sağlar

Her sunum, her görüntü ve her video net ve doğru şekilde çoğaltılacaktır. 4K UHD çözünürlük ve Samsung resim teknolojileri bunu sağlamaktadır. Odadaki herkesin manzarasını görmek için Samsung Flip’in ekranını daha büyük bir ekrana da yansıtabilirsiniz.

İçeriklerinizin Güvenliği

Samsung Flip, toplantınız bittiğinde tüm toplantı sayfalarınızı ve notlarınızı güvenle saklar. Parola tabanlı bir koruma sistemi toplantı ayrıntılarını korur ve içeriğe yalnızca yetkili kullanıcıların erişebilmesini sağlar. Böylelikle uzun süren toplantılar sonucunda verilen aralarda herhangi bir sıkıntının yaşanmaması sağlanmış olur.