Konuk ağırlama ve otelcilik endüstrisi yeni bir döneme giriş yaptı.

Şehirler ve ülkeler arası ulaşımın kolaylaşması, tüketicilerin refah düzeyinin yükselmesi ve buna bağlı olarak seyahat alışkanlıklarındaki değişimlerin sonucunda, küresel ve ulusal anlamda turizm sektörü her geçen yıl biraz daha büyüyor. Sektördeki bu gelişmeler karşısında, otel endüstrisindeki rekabet de giderek artıyor. Artan rekabet ortamında, otelcilik sektöründe faaliyet gösteren ya da bu sektöre girmeye karar veren işletmecilerin, yatırımlarını doğru bir şekilde yönlendirerek otel sektöründeki rekabette rakiplerinin önüne geçmesi zorunlu bir hâle getiriyor.

 

Deka Kurumsal olarak Otel işletmenizin verimliliğini zirveye taşıyacak, işletme yapınıza en uygun teknoloji çözümlerini sizlere sunuyoruz.

  • OTEL YÖNETİM SİSTEMLERİ
  • OTEL SATIŞ KANALLARI & REZERVASYON PROGRAMLARI
  • İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA ÇÖZÜMLERİ
  • ODA İÇİ TEKNOLOJİLER
  • GELİR YÖNETİMİ SİSTEMLERİ
  • SMS & E-POSTA YÖNETİMİ
null

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Rezervasyon verilen andan oda servisine dek, çözümleriyle her aşamada otelinizin daha kaliteli hizmet vermesini sağlayan Deka Kurumsal ile müşteri memnuniyetiniz yükselir.
null

BOOKİNG ENGİNE / C.M. & KOLAY ENTEGRASYON

Booking.com, Agoda, Expedia ve daha çok pek üçüncü parti kanala tek tuşla otel odalarınızın ilanına gönderebilirsiniz.
null

KAPSAMLI OTEL YÖNETİMİ & ENTEGRE SİSTEMLER

Deka Kurumsal otel programlarında rezervasyon yönetimi, satış kanalı, ön büro, oda içi teknolojiler ve diğer tüm birimleri kapsayan teknolojilerle otelinizi tek bir panelden entegre yönetebilirsiniz.
null

ESNEK SİSTEM YELPAZESİ

Bir butik otel ya da zincir otel işletmesine sahip olabilirsiniz. Otel büyüklüğünüze, ihtiyaçlarınızın kapsamına ve finansal politikalarınıza uygun çözümlerin tümünü Deka Kurumsal’da bulabilirsiniz.
null

DAHA ÇOK MÜŞTERİ, DAHA İYİ STRATEJİ

Deka Kurumsal, yalnızca otelinizin daha çok müşteri kazanmasını değil aynı zamanda neden ve nasıl kazandığını değerlendirip daha iyi stratejiler kurmanızı ister. Otel verinizi analitik olarak inceleyeceğiniz muhasebe programlarını Deka Kurumsal’da bulabilirsiniz.