Güçlü bir restoran işletmesi için akılcı teknoloji çözümleri

Restoranlar ve restoranlarla ilgili süreçler çok aşamalı ve karmaşıktır. Bir ürünün stoklara girmesinden, müşterinin masasına yemek olarak servis edilmesine kadar geçen süreçte pek çok zorlu aşama bulunmaktadır. Üstelik bu aşamalar, gıdalar ve onların servis edilmesinin yanında, personel ve işletme yönetimi, gelir yönetimi, bütçe tahminleri, tedarik süreçleri, stok takibi ve yönetimi gibi süreçleri de içermektedir. Tüm bu süreçlerin yürütülmesinin yanında, süreçlerin sürekli takip edilmesi, raporlanması ve oluşabilecek aksaklıkların öngörülüp giderilmesi gereklidir. Deka Kurumsal, restoran işletmecilerine, tüm bu süreçleri en verimli ve etkin şekilde yürütecek yazılım ve donanım çözümlerini sunmaktadır.

  • RESTORAN YÖNETİM SİSTEMLERİ
  • ÇOK KANALLI SATIŞ SADAKAT YÖNETİMİ
  • REZERVASYON & E-MENÜ
  • RESTORAN İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA ÇÖZÜMLERİ
  • POS SİSTEMLERİ
null

Modern Arayüz & Pratik Kullanım

Deka Kurumsal restoran yönetimi alanında modern teknolojiyi yakalayan çözümler sunarak işletmecilere pratik kullanım imkanı tanıyor.
null

Entegre Restoran Teknolojileri

Kapsamlı entegrasyon sunan çözümler ile Deka Kurumsal tüm restoran yönetim sisteminizi online olarak her ortamda özgürce takip etmenizi sağlıyor.
null

POS Sistemleri & POS Cihazları

Deka Kurumsal, seçtiğiniz yazılımın çalışması için gereken restoran donanımlarını da hizmetinize sunuyor.
null

Sürdürülebilir Çözüm Ortaklığı & 7×24 Destek

Restoran ve kafelerin verimli bir şekilde satın alma sonrası ürün desteği alabilmesi için her an bir telefon uzağınızdayız.