Ofis, İşyeri vb. Mekanları Kapsayan Alarm Takip Hizmetlerimizdir. Üstelik Alarm Seti Güvenli Hayat’tan.

Mobil takip sistemleri, GPS teknoloji sayesinde uydudan konum bilgisi alarak merkeze aktarmakla kalmıyor, tehdit altında veya zor durumdayken bir izleme merkezine alarm sinyali de gönderebiliyor.

Bu özelliği sayesinde mobil takip cihazı, ekstrem sporlarla uğraşanlar, sık ve riskli seyahatlerde bulunanlar, çocuklarını takip etmek isteyen ebeveynler, hasta ve engelli yakını olanlar için oldukça faydalı bir ürün. Ayrıca cihazlarda tek tuşla önceden tanımlı bir telefon numarasını arama özelliği de bulunmakta.

Mobil takip sistem kullanıcıları, cihazla beraber Türkiye’nin en doğru ve güncel sayısal harita altyapısından faydalanabildiği gibi olası alarmlar için Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi’nin tecrübeli operatörleri tarafından da 7/24 izlenmektedir.

Hırsız veya yangın alarm sistemlerinde olduğu gibi mobil takip cihazından gelen alarmlar da operatörler tarafından değerlendirilerek, güvenlik birimi yönlendirmeleri ve yetkili kişilere durumların raporlanması gibi hizmetleri, 0–10 metrelik bir hassasiyetle yer bazında sunacaktır.