Kurum içi yazışmaları tek merkezden yönetin

iForms yazılımı, şirket içi iletişimde yer alan pek çok yazışma ve form alma/gönderme işlemlerini tek bir platform üzerinden yönetmenize imkân veren, bulut tabanlı bir kurum içi iletişim yazılımıdır. Satın alma, transfer, izin, zimmet gibi işlemleri ve yasal dokümantasyon süreçlerini, dijital ortamda formlar üzerinden yönetmenizi sağlayan iForms, süreçlerde yaşanan karışıklıkları ortadan kaldırır ve tüm işlemlerin şeffaf bir şekilde yönetilmesine izin verir.

null

İnsan Kaynakları Modülü

İş Başvuru ve İşe Aday Öner formları ile süreçleri dijitalleştirir ve hızlandırır.
null

Çalışan Zimmet Modülü

Zimmet devir formu ile zimmet işlemlerinin kolay, hızlı ve şeffaf bir şekilde yürütülmesini sağlar, karışıklıkları önler.
null

Dijital Raporlama

Kağıt üzerinde yürütülen tüm raporlama işlemlerini dijital ortama taşır.

İFORMS’UN ÖZELLİKLERİ

null

Bulut Tabanlı

iForms, yalnızca yetkilendirdiğiniz kişilere yayın yapmanızı ve bütün verilerinizi bulut teknolojisinin güvenli ve esnek altyapısında saklamanıza imkân verir.
null

Kullanıcı Dostu Arayüz

iForms, en güncel tasarım anlayışıyla, kullanıcılara işlemlerini mümkün olan en hızlı sürede tamamlatacak şekilde tasarlanmıştır.
null

Entegrasyonlar

iForms, birçok muhasebe ve raporlama yazılımıyla uyumludur. Bu sayede, iForms üzerinden elde edilen çıkarımlar, iş zekâsı çözümlerinde kullanılır.
null

Mobil Uyumlu

Mobil cihazlara uyumlu bir tasarıma sahip olan iForms; form talep girişi ve onay süreci, mevcut formları görüntüleme gibi özellikleri mobil cihazlar üzerinden kolayca yönetmenize imkân verir.
null

Kurgulanabilir Formlar

İşletmenizde sıklıkla gerçekleştirilen eylemlere dair formlar oluşturabilir ve bu formları yine işletmenizin yapısına uygun olacak şekilde kurgulayabilirsiniz.
null

İzin – Mesai Yönetimi

Çalışanlarınızın tüm izin ve fazla mesai durumlarını iForms üzerinden yönetebilir ve çalışanlarınıza güncel izin ve mesai bilgilerine kolayca erişim hakkı tanıyabilirsiniz.
null

Akış Şeması Oluşturma

Akış şemaları, şirket içindeki form kurgularının muhataplarını belirlemenize ve form onaylama adımlarını belirli bir akış hâlinde düzenlemenize izin verir.