Hizmet verdiğimiz firmaların son tüketicisine yönelik ürettiğimiz sadakat programlarıdır. Müşteriler, bir şirketin varlığını sürdürmesi için gerekli yeri doldurulamayan bir öneme sahiptir. Bu yüzden bizim için sadakat “Müşterilerinize ne kadar yakınsınız?” sorusuyla başlar. Müşterilerinize ne kadar yakın olduğunuz, onları ne kadar tanıdığınız ve gerçekten onları ne kadar anladığınız en çok üzerinde durduğumuz konulardır. Bu yüzden müşteri bağlılığı geliştirme ve motivasyon tasarımı konusunda en az sizin kadar müşterilerinizi de tanımaya odaklanıyor ve bu sayede müşterilerinizle olan ilişkinizi en ileri noktaya taşımanıza yardımcı oluyoruz. Müşterileriniz ile aranızdaki bağı geliştirmek için şu an bulunduğunuz noktadan başlıyor, bugün ihtiyaç duyduğunuz sonuçlar üzerine yoğunlaşıyoruz. İhtiyaçlarınız arttıkça müşterilerinizle daha derin ilişkiler kurarak, işinizin daha etkin, daha rekabetçi ve daha yüksek karlılık noktasına gelebilmesine yardımcı olacak Müşteri Sadakat Programları oluşturuyoruz.

Müşterilerinizin sizi ve tekrar sizi ve hep sizi tercih etmesi için, markanıza güvenini, sevgisini kazanmanız ve aranızdaki bağın daha da güçlenmesi için ihtiyacınız olan tüm sistemi kuruyor ve sizin için yönetiyoruz.

B2C Sadakat Programlarında alımlar ana ve ara toptancılara nazaran daha düşük olduğu için yeteri kadar puan toplanamamaktadır. Bu noktada müşteriye ek fayda olarak markaya farklı kanallardan getiriler sağlayacak aksiyonlar sonucunda puan verilmektedir. Bu puanlar toplandığında yeterli seviyeye ulaşılır ve müşteri hediye siparişi verebilir. Bu şekilde müşteriler markaya daha fazla bağlı hisseder ve bu durum da markanın satışlarını olumlu yönde etkiler.