deka-kurumsal-Digital-Menu-Board-Sistemleri-2-scaled-744x3009

Digital Menuboard Sistemleri; alışveriş merkezleri yemek bölümlerinde, fast food restoran zincirlerinde menü içeriklerinin gösterilmesinde kullanılır. Digital Menuboard Sistemleri, özellikle ülke çapında fast food restoranlarda sabit menü içerikleri yerine, digital ekranlarda aynı zaman dilimi için çok daha fazla menü içerik ve videoların gösterilmesinde tercih edilmektedir. Böylece afiş, sabit panoların düzenlenmesi gibi maliyetler tamamıyla ortadan kalkmakta ve hareketli görsel bir sistem oluşmaktadır.

Digital Menuboard Sistemleri, içerik yönetim yazılımlarıyla anlık güncellenebilme ve ekranlarda anında yayınlanabilme özelliğine sahip oldukları için, baskılı standart sistemlere göre daha hızlı, maliyetsiz ve hedef kitleyi etkilemek adında daha güçlü ürünlerdir.

deka-kurumsal-Digital-Menu-Board-Sistemleri-2-1-scaled-744x300

Digital Menuboard sistemlerinde; profesyonel monitörlerin tercih edilmesiyle videowall ekranlara gün geçtikçe talep artmaktadır.

Videowall ekranlarla yüksek parlaklıklarda ve iki ekran birleşim çerçeve kalınlıklarının çok ince olması sayesinde özel olarak hazırlanmış videolar ve görsel içerikler digital menuboard görselleri (ürün videoları, resimleri, vb.)  olarak kullanılmaktadır.

Digital Menuboard Sistemleri, tek merkezden yönetilme özelliği ile gerekli indirim ve kampanyalarda dikkat çekme konusunda  baskılı sistemlere göre daha etkili olmaktadır.