Deka Kurumsal, genel hatları itibari ile kurumsal firmaların kendi iç alımlarında ihtiyacı olan teknolojik ürünlerin tedariğini sağlayan, satış artırma amaçlı sadakat kampanyalarını projelendiren profesyonel bir çözüm ortağıdır.

Tedariğini sağladığımız tüm ürünler, sözleşmeli olarak iş ortaklığı yaptığımız markaların direkt kendileri üzerinden temin edilmektedir.

Tedarik edilen tüm cihazlar markaların vermiş olduğu resmi garanti süreleri içerisindedir. Bazı markalarda isteğe yönelik garanti süreleri +1 yıl daha uzatılabilmektedir.

İthalatçı garantili ürün satışımız mevcut değildir. Tarafımızdan tedariği sağlanan her ürün, ilgili markanın resmi Türkiye garantisi kapsamındadır.

Deka Kurumsal olarak tedariğini sağladığımız her cihazın arkasındayız. Satış sonrası yaşanabilecek her türlü olumsuz durumlarda firmaları yalnız bırakmıyor, ilgili markanın yetkili servislerinde onarım, kurulum veya servis yönlendirmesi gibi süreçlerin tamamını firmanız adına bizler yönetiyoruz. Bu süreçler hakkındaki bilgilere her marka için tek bir kontak olan bizlerden ulaşabilirsiniz. Deka Kurumsal olarak bu gibi iş yüküne ve zaman kaybına uğratacak durumları ortadan kaldırmaktayız.

Sadakat kampanyaları olarak piyasada her ne kadar belli başlı sistemler olsa da her firmada bu sistemler tam randımanlı işlememektedir. Bu yüzden her firmanın kendine has bir sadakat kampanyası olmalıdır. Detaylı bilgi almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgiyi alanında profesyonel müşteri danışmanlarımız sizlerle paylaşacaktır.

Üzerinden enerji geçen her ürünün geri dönüşümünü sağlamaktayız. Hurda olması, çalışıp-çalışmaması gibi durumların bir önemi olmadan her ürüne bir değer biçilmektedir.

Samsung Knox, mobil cihazlar veya tabletlerde kullanılabilen bir MDM çözümüdür. Bu çözüm içerisinde 700’den fazla farklı yönetme politikası bulundurur. Samsung haricinde diğer Android, İOS ve Windows işletim sistemlerinde de kullanılabilmektedir. Fakat sadece Samsung cihazlarında tam özellikleri ile kullanılabilmektedir. Diğer işletim sistemlerinde cihaz yönetme politikaları azalmaktadır.

Deka Kurumsal, müşterilerinin istekleri doğrultusunda adet ve tutar gözetmeksizin tüm taleplerine aynı titizlik ve hassasiyetle teklif verip çözümler üretmektedir.

Kiralama hizmetimizde belirli bir alt limit yoktur. 12, 24 ya da 36 ay kiralama seçenekleri ile sizlere en uygun ürünü kiralayabilmekte, kiralama sonrası cihazların sizde kalması gibi opsiyonları sunmaktayız. Cihaz olarak belirli bir kısıtlama yoktur, elektronik olan her türlü ürünün kiralaması yapılabilmektedir.

Kurumlum yapmayı istediğiniz yerin planlarını bize yönlendirebilir ya da alanında uzman bir ekibimiz kurulum yapılacak yeri ziyaret ederek gerekli olan tüm bilgileri karşılıklı fikir alışverişi yaparak sizlere sunabilir.

Mobil cihaz sigortalama hizmeti 1 sene içerisinde 2 kullanıcı hatasını ya da 2 sene içerisinde 4 kullanıcı hatasını ücretsiz karşılamaya yönelik paketler halinde sunulmaktadır. Kullanıcı hataları, ilgili markaların belirlediği ve yetkili servislerinde onarım için ücret talep ettiği hatalardır. Sigorta müşterileri genel olarak yüksek ücretli kullanıcı hataları olan ekran kırılması ya da anakarta sıvı teması gibi durumlarda bu haklarını kullanmaktadırlar. Bu sigorta kapsamını deneyimlerinize göre değiştirebilir, özel istek ve taleplerinizi sigorta koşullarına ekleyebilirsiniz.