Samsung Knox

Knox, Samsung’un güvenlik garantisidir ve güvenli bir cihaz, istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde ve anda çalışma özgürlüğü sağlar. Samsung Knox, Samsung cihazlarına kurulan yüksek güvenlikli bir platformdan ve bu platformdan faydalanan bir dizi çözümden oluşmaktadır.

  • Platform
  • Samsung Knox Çözümleri

Knox Platformu

Samsung Knox platformu, Samsung akıllı telefonlara, tabletlere ve giyilebilir cihazlara üretim aşamasında yerleştirilir, böylece cihazın ambalajını açtığınız anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Knox platformu, işgal, kötü niyetli yazılımlar ve diğer kötü niyetli tehditlere karşı koruma sağlayan, örtüşen savunma ve güvenlik mekanizmalarından oluşmaktadır.

Samsung Knox Manage ile cihazlar uzaktan yönetilebilir, her cihaza bir kimlik atanabilir ve bu kimlik herhangi bir kurulum gerektirmeden cihaz açıldığı anda otomatik olarak yüklenir. Cihazların Samsung logosu yerine kendi kurumsal logonuz ile açılmasını sağlayabilirsiniz. Tek tuşla Knox portalına kayıtlı olan tüm cihazlara ileti ya da dosya gönderimi sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 700’e varan yönetim politikası ile cihazlar istendiği gibi özelleştirilebilir. Samsung Knox Manage hangi sitelere girilmesi, hangi uygulamaların indirilmemesi, herhangi bir verinin dışarıya sızdırılmaması, uç bir örnek vermek gerekirse hangi wi-fi ağlarına bağlanıp hangi Wi-Fi ağlarına bağlanmamasına kadar yönetebileceğiniz bir MDM çözümüdür.

Knox Çözümleri

Her adımda yanınızda!

İster küçük bir işletmeyi ister büyük bir resmi kurumu yönetiyor olun, Samsung Knox zamandan tasarruf etmenize ve olası sorunları önlemenize yardımcı olur.

null

Yapılandırın

Çok sayıda Samsung cihazı uzaktan yapılandırın ve özel ihtiyaçlarınıza uygun hale getirin

null

Kayıt

Her birini tek tek kaydetmek zorunda kalmadan EMM’nize bir kerede binlerce cihaz ekleyin

null

Yönetim

Bulut tabanlı bir EMM çözümüyle cihaz filolarını kolayca yönetin

null

Güvenli

Kurumsal cihazlara kapsamlı güvenlik ve bakım özellikleri uygulayın

null

Bakım

Maksimum maliyet etkinliği için Samsung mobil cihazların İşletim Sistemi versiyonlarını kontrol edin